Domů / Čisticí a úklidová technika pro domácnost / Domácí vysavače do sucha

Nilfisk Quick 36V černý s příslušenstvím


Žádné hodnocení. Kód: 128390018
Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak vyčistit malé nepořádky.
Dostupnost: Zboží není na skladě
3.899 Kč s DPH , plus doprava
 
Nilfisk Quick 36V černý s příslušenstvím

Nilfisk Quick Cleaner představuje nejrychlejší a nejsnazší způsob úklidu drobných nečistot. Díky malým rozměrům vysaje prach a nečistoty prakticky odkudkoliv. S dobou provozu v délce až 15 minut budete mít uklizeno, než se vám vybije baterie. Nilfisk Quick Cleaner je dokonalý partner, který vám pomůže udržet domácnost v čistotě.

Nový vysavač Nilfisk Quick Cleaner, který si hravě poradí s drobnými nečistotami, představuje nejrychlejší způsob úklidu vaší domácnosti. Lehký, přenosný, bezkabelový vysavač Quick Cleaner je vždy po ruce pro případy, kdy se udržení čistoty v domě zdá být nemožné. Díky malým rozměrům si snadno poradí s odstraněním prachu a nečistot i v těžko dostupných místech. Okolo nohou stolu, pod nábytkem nebo dokonce i za ním – Quick Cleaner se dostane kamkoliv.

Plně nabitý vysavač vydrží v provozu po dobu až 15 minut a zajistí výkonné čištění. Díky praktickému ukazateli stavu nabití baterie budete přesně vědět, kdy je ten správný čas vysavač dobít. Vysavač Quick Cleaner je dostupný ve třech velikostech: 20V, 28V a 36V, aby byl dostatečně výkonný na odstranění i těch nejhorších nečistot. Součástí příslušenství jsou tři (3) doplňky: Kombinovaná kartáčová hubice a hubice na spáry, hubice na čalounění a nastavitelný kartáč.

Již není potřeba používat velký vysavač na odstranění prachu a nečistot.

Tento vysavač je tak malý, že jej můžete uskladnit v podstatě kdekoliv.

Skvělý výrobek pro domácnosti s domácími mazlíčky nebo malými dětmi.

Pojme až 0,6 litrů prachu a nečistot.

  • Dokonalý pro rychlý úklid – Díky malým rozměrům a lehkému designu se skvěle hodí pro rychlý úklid a dostane se do těžko dostupných míst.
  • Dlouhá doba provozu – Doba provozu až 15 minut a objem 0,6 litru představují dostatečný výkon a efektivitu pro ničím nerušený úklid.
  • Kvalita značky Nilfisk – Zajistí rychlé a výkonné čištění a přitom se snadno čistí a udržuje.
  • Přizpůsobí se vašemu životnímu stylu – Vysavač je dostupný ve třech různých velikostech (20V, 28V a 36V), takže si lze vybrat ten správný výkon, který bude přesně odpovídat vašim představám.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.