Domů / Čisticí a úklidová technika pro domácnost / Domácí vysavače do sucha

Nilfisk Select BLSU13P08A1 - černá


Žádné hodnocení. Kód: 128350612
Vysavač Nilfisk Select je navržen s ohledem na prostředí a vaše potřeby.
Dostupnost: Zboží není na skladě
8.399 Kč s DPH , plus doprava
 
Nilfisk Select BLSU13P08A1 - černá

Vysavač Nilfisk Select je navržen s ohledem na prostředí a vaše potřeby. Jeho protialergická filtrace, čisticí výkon a snadné použití podtrhují výjimečnost, která poskytuje nový standard v technologii čištění.

Pomoc při alergiích - domácnosti se v současnosti potýkají s vysokou úrovní prachu a částic ve vzduchu, a proto alergie jsou mezi lidmi stále častější. Model Nilfisk Select snižuje úroveň prachu Vašeho domova na třídu A v oblasti hodnocení emise prachu, a to díky účinným filtrům HEPA 13 a 14. Filtry HEPA 13 zajišťují bezpečné čištění bez opětovného uvolňování prachových částic ve Vašem domově. Některé modely Nilfisk Select jsou z důvodů zajištění vyšší ochrany před prachem vybaveny filtrem HEPA 14.  Filtry HEPA 13 a 14 jsou schopny zachytit mikroskopické částice a vrátit přefiltrovaný vzduch ještě čistější, než jaký byl před zahájením úklidu.

Čisticí výkon - při odstraňování prachu z koberce dosahuje tento model hodnot A a B a při úklidu podlah hodnoty A. Tento výkon je dosahován díky optimalizaci celého zařízení, a to bez energetických ztrát a snížení výkonu.

Úspora energie - hodnocení energetické účinnosti ve třídě A+ a A++ uspoří až 50 % energie ve srovnání s jinými vysavači.

Menší velikost pro snazší skladování - model Nilfisk Select jsme vyvinuli v takové velikosti, aby ho bylo možné snadno skladovat, a přitom si zachoval nejnovější funkce, které byste očekávali u větších vysavačů. Model Nilfisk Select Superior je vybaven dálkovým ovládáním na držadle, nastavitelnou úrovní sacího výkonu a vypínačem.


Pro ještě snazší použití jsme dovybavili model Nilfisk Select rychle připojitelnou hubicí.

Dýchejte svěže s Nilfisk Select

 

  • Model Nilfisk Select je ztělesněním designu a funkčnosti. Krásný vzhled, snadné použití a ovládací funkce jsou po ruce právě když je potřebujete.
  • Nízká hladina hluku.
  • Výjimečně vysoký čisticí výkon - při odstraňování prachu z koberce dosahuje tento model hodnot A a B a při úklidu tvrdých podlah hodnoty A.
  • Model Nilfisk Select je dodáván s 5-ti letou zárukou.
  • Modely Nilfisk Select jsou zařazeny do třídy A+ a A++ v oblasti spotřeby energie a mají motor o výkonu 650 W a 450 W. Model Select spotřebuje pouhých 50 % energie během úklidu ve srovnání s jinými vysavači.
  • Nilfisk Select disponuje extra HEPA filtrací s prachotěsným těsněním, díky čemuž vysavač pohltí prach a uvolňuje čistý vzduch.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.