Domů / Profesionální čisticí technika / Vysavače / Průmyslové

ECO-OIL22


Žádné hodnocení. Kód: Nadpis kategorie
Nejlepší způsob jak ušetřit peníze! - Vysavač se schopností separovat veškeré tekutiny na olejové bázi od pevných materiálů.
Výrobce: NilfiskNilfisk
Dostupnost: Do 14 dnů
, plus doprava
Varianty ECO-OIL22
ECO-OIL22, 22 SPECIAL ECO-OIL22, 22 SPECIAL Kód: 4010400050
Do 14 dnů
Vysavač opatřen senzorem naplnění pro automatickou aktivaci vyprazdňování.
 
Detail
ECO-OIL22, 22 ECO-OIL22, 22 Kód: 4030400003
Do 14 dnů
Nejlepší způsob jak ušetřit peníze! - Vysavač se schopností separovat veškeré tekutiny na olejové bázi od pevných materiálů.
 
Detail
ECO-OIL22, 22 5PP ECO-OIL22, 22 5PP Kód: 4030400012
Do 14 dnů
Vysavač se schopností separovat veškeré tekutiny na olejové bázi od pevných materiálů.
 
Detail
ECO-OIL22

Řada průmyslových vysavačů "OIL" je nepostradatelnou zvláště ve strojírenském průmyslu. Bezkonkurenční předností těchto vysavačů je schopnost separovat všechny kapaliny na olejové bázi od pevných materiálů a vracet je čisté zpět do výrobního procesu.
Mnoho výrobních strojů využívá ke svému chodu mnoho litrů chladicích kapalin či maziv. Tyto tekutiny jsou obvykle velmi drahé. Nejlepším řešením jak šetřit náklady investované do takových kapalin je jejich recyklace - tedy znovupoužití. Díky vynikajícím průmyslovým vysavačům Nilfisk-CFM OIL je zmíněná recyklace otázkou několika málo minut. Během recyklačního procesu se oddělují pevné, nežádoucí částice od kapaliny, která se zachycuje ve speciálním kontejneru. Kontejner je vybaven elektricky řízeným čidlem, který hlídá stav hladiny a podle potřeby vypíná stroj. Vysavač pak automaticky vrátí zachycenou kapalinu zpět do výrobního stroje.
peciální vysavač pro odsávání kapalin na olejové bázi Schopnost separace kapalin od pevných částic Speciální nádoba na zachytávání kapalin Automatické vypínání vysavače při dosažení určité hladiny v nádobě Navrácení kapaliny zpět do výrobního stroje

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.