Domů / Profesionální čisticí technika / Vysokotlaké stroje / Stacionární / Studenovodní
Odběr novinek

Studenovodní

(4)
Studenovodní

Stacionární studenovodní vysokotlaké stroje Nilfisk se mohou používat v zemědělství, odvětví přepravy a potravinářském průmyslu. Řešení pro vás máme jak pro malé aplikace, tak pro průmyslové kapacity. Nabízíme velmi výkonná čerpadla, nerezový design a vysokou úroveň servisu. Společnost Nilfisk uspokojí vaše potřeby.
Má nejkomplexnější řadu stacionárních řešení na trhu a je spolehlivým partnerem pro vaše projekty. Můžeme vám poskytnou standardní výrobek, nebo ho přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

  • Stroje lze snadno nainstalovat na jakékoli místo ve vašem zařízení.
  • Pečlivým plánováním a optimalizací systému potrubí se zajistí, že v rámci svého provozu budete moci snadno a rychle vyčistit jakýkoli prostor.
  • Stacionární jednotky poskytují řadu výhod. Jednou z nich je například to, že jsou předem nastaveny podle vašich vlastních individuálních potřeb. Nastavení nemusíte upravovat, čímž se snižuje riziko chyby a zkracuje čas potřebný ke školení.
  • Stroje se nemusí přemísťovat z jednoho konce továrny na druhý ani nemusíte nakupovat několik mobilních strojů, abyste mohli provádět všechny své úkoly v oblasti čištění.
  • Umístěním vývodu, hadice a násadce nebo příslušenství na jakékoli místo určené k čištění je zajištěno, že každý uživatel dokáže provést čištění během několika sekund. Tím se snižuje čas potřebný na přípravu a náklady na pracovní sílu.

 


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
SC UNO 5M, 6P & 7P SC UNO 5M, 6P & 7P Kód: Nadpis kategorie
Do 14 dnů
od 0 Kč s DPH
Detail
SC DELTA SC DELTA Kód: Nadpis kategorie
Do 14 dnů
od 0 Kč s DPH
Detail
SC DUO 6P & 7P SC DUO 6P & 7P Kód: Nadpis kategorie
Do 14 dnů
od 262.992 Kč s DPH
Detail
SC UNO 4M SC UNO 4M Kód: Nadpis kategorie
Do 14 dnů
od 0 Kč s DPH
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena